Hotel Kristoff, Blizanów k. Kalisza
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Uroczystości

Uroczystości

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Uroczystości Stwórz magiczne wspomnienia

Hotel Kristoff zajmuje się kompleksową organizacją wesel i innych przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych oraz wszelkiego typu atrakcji. To miejsce, które tworzy wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę dla każdego ważnego wydarzenia w Państwa życiu.

Oprawa imprez jest każdorazowo ustalana zgodnie z charakterem organizowanej imprezy oraz oczekiwaniami klientów. Zapewniamy profesjonalną pomoc w organizacji każdego szczegółu przyjęcia, począwszy od "skomponowania" menu, aż po wybór odpowiednich kompozycji kwiatowych, oprawy muzycznej, organizację transportu, koordynację całej uroczystości oraz inne usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia.

Wesela i uroczystości rodzinne

Ten wyjątkowy dzień trzeba spędzić nie tylko z wyjątkowymi ludźmi, ale i w wyjątkowym miejscu.

Współtworząc magiczne doznania, Nasz Hotel pomoże Państwu wzbogacić te chwile zachwycającymi dekoracjami weselnymi, wystrojem sali, a także profesjonalną obsługą kelnerską.

Przyjęcie weselne w Hotelu Kristoff to wspomnienia, do których z przyjemnością i ze wzruszeniem sięga się pamięcią. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę całości uroczystości zaczynając od doboru menu i win, oprawy muzycznej, dojazdu Pary Młodej, aranżacji sali, kończąc na realizacji wszelkich indywidualnych życzeń klientów takich jak organizacja pokazu sztucznych ogni czy opieka nad dziećmi w trakcie uroczystości.

Sala balowa oraz sala namiotowa daje możliwość zorganizowania przyjęcia do 300 osób, natomiast sala bankietowa do 50 osób.   

Przygotowujemy również przyjęcia weselne w wybranym przez Państwa miejscu na zasadach cateringu, a także obiady weselne, które cieszą się dużym powodzeniem. Menu dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowywane z myślą o specjalnych okolicznościach oraz niespodzianki kulinarne to tylko nieliczne z atrakcji, na jakie Państwo mogą liczyć współpracując z Hotelem Kristoff. Obsługa Hotelu Kristoff dołoży wszelkich starań, by ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Podczas organizacji uroczystości rodzinnych Hotel Kristoff uwzględnia to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania gości. To sprawia, że chrzciny, komunie, urodziny czy rocznice ślubów zorganizowane w hotelu zapadają w pamięć wszystkim uczestnikom. Hotel oferuje zróżnicowane menu dopasowane do charakteru uroczystości.

Dla naszych najmłodszych gości oferujemy krzesełka oraz sztućce dla dzieci, a także stoliczki do zabaw. Dodatkowo istnieje możliwość odpłatnego wynajęcia opiekunki do dziecka, zorganizowania przejażdżki kucykiem oraz przeprowadzenia gier i zabaw przez animatora.

Dzięki temu zapewnimy gościom niezwykłą oprawę dla każdego wyjątkowego wydarzenia i święta.

Hotel specjalizuje się również w organizacji przyjęć świątecznych, podczas których zestaw tradycyjnych dań wigilijnych i wielkanocnych tworzą wspaniały nastój na spotkaniu firmowym lub ułatwią przygotowanie świąt w domu.

Oferujemy również imprezy w plenerze, będące doskonałą okazją do wspólnego grillowania i biesiadowania, które nadadzą niezwykły klimat imprezom firmowym lub innym eventom.

Wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, a my dopasujemy do nich odpowiednią propozycję.

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć naszym Parom Młodym z ich wesela. Fotografie są autorstwa, min.:

- Glamour studio fotografii i film

- MK Kawczyńscy Fotografia Ślubna i Rodzinna

- Fotograf Damian Zasański

ul. Łaszków 8a
62-814 Blizanów k. Kalisza, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij