Hotel Kristoff, Blizanów k. Kalisza
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Uroczystości

Uroczystości

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Uroczystości Stwórz magiczne wspomnienia

Hotel Kristoff zajmuje się kompleksową organizacją wesel i innych przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych oraz wszelkiego typu atrakcji. To miejsce, które tworzy wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę dla każdego ważnego wydarzenia w Państwa życiu.

Oprawa imprez jest każdorazowo ustalana zgodnie z charakterem organizowanej imprezy oraz oczekiwaniami klientów. Zapewniamy profesjonalną pomoc w organizacji każdego szczegółu przyjęcia, począwszy od "skomponowania" menu, aż po wybór odpowiednich kompozycji kwiatowych, oprawy muzycznej, organizację transportu, koordynację całej uroczystości oraz inne usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia.

Wesela i uroczystości rodzinne

Ten wyjątkowy dzień trzeba spędzić nie tylko z wyjątkowymi ludźmi, ale i w wyjątkowym miejscu.

Współtworząc magiczne doznania, Nasz Hotel pomoże Państwu wzbogacić te chwile zachwycającymi dekoracjami weselnymi, wystrojem sali, a także profesjonalną obsługą kelnerską.

Przyjęcie weselne w Hotelu Kristoff to wspomnienia, do których z przyjemnością i ze wzruszeniem sięga się pamięcią. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę całości uroczystości zaczynając od doboru menu i win, oprawy muzycznej, dojazdu Pary Młodej, aranżacji sali, kończąc na realizacji wszelkich indywidualnych życzeń klientów takich jak organizacja pokazu sztucznych ogni czy opieka nad dziećmi w trakcie uroczystości.

Sala balowa oraz sala namiotowa daje możliwość zorganizowania przyjęcia do 300 osób, natomiast sala bankietowa do 50 osób.    

Prezentem dla Pary Młodej jest apartament na noc poślubną. Dla rodziców i gości Pary Młodej oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

Przygotowujemy również przyjęcia weselne w wybranym przez Państwa miejscu na zasadach cateringu, a także obiady weselne, które cieszą się dużym powodzeniem. Menu dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowywane z myślą o specjalnych okolicznościach oraz niespodzianki kulinarne to tylko nieliczne z atrakcji, na jakie Państwo mogą liczyć współpracując z Hotelem Kristoff. Obsługa Hotelu Kristoff dołoży wszelkich starań, by ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Podczas organizacji uroczystości rodzinnych Hotel Kristoff uwzględnia to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania gości. To sprawia, że chrzciny, komunie, urodziny czy rocznice ślubów zorganizowane w hotelu zapadają w pamięć wszystkim uczestnikom. Hotel oferuje zróżnicowane menu dopasowane do charakteru uroczystości.

Dla naszych najmłodszych gości oferujemy krzesełka oraz sztućce dla dzieci, a także stoliczki do zabaw. Dodatkowo istnieje możliwość odpłatnego wynajęcia opiekunki do dziecka, zorganizowania przejażdżki kucykiem oraz przeprowadzenia gier i zabaw przez animatora.

Dzięki temu zapewnimy gościom niezwykłą oprawę dla każdego wyjątkowego wydarzenia i święta.

Hotel specjalizuje się również w organizacji przyjęć świątecznych, podczas których zestaw tradycyjnych dań wigilijnych i wielkanocnych tworzą wspaniały nastój na spotkaniu firmowym lub ułatwią przygotowanie świąt w domu.

Oferujemy również imprezy w plenerze, będące doskonałą okazją do wspólnego grillowania i biesiadowania, które nadadzą niezwykły klimat imprezom firmowym lub innym eventom.

Wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, a my dopasujemy do nich odpowiednią propozycję.

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć naszym Parom Młodym z ich wesela. Fotografie są autorstwa, min.:

- Glamour studio fotografii i film

- MK Kawczyńscy Fotografia Ślubna i Rodzinna

- Fotograf Damian Zasański

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Łaszków 8a
62-814 Blizanów k. Kalisza, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij