Hotel Kristoff, Blizanów k. Kalisza
Tło bannera

Targi ślubne

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Targi ślubne

ZAPRASZAMY NA VI TARGI ŚLUBNE 20.11.2022 R OD GODZ. 12:00

 

Serdecznie zapraszamy na VI Targi  Ślubne do Hotelu Kristoff*** w Łaszkowie k. Kalisza. Podczas kolejnej edycji zwiedzający zapoznają się z szeroką ofertą usługodawców ślubnych, będą mieli szansę na zdobycie voucherów czy innych nagród ufundownych przez wystawców oraz będą mogli wziąć udział w ciekawych i wciągajacych panelach dyskusyjnych, które przybliżą im tematykę ślubno-weselną. Prowadzącym jest Mateusz Hładki.

Serdecznie zapraszamy 20.11.2022 od godziny 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POPRZEDNIE EDYCJE

Rok 2016 - to wtedy rozpoczęliśmy naszą przygodę z Targami Ślubnymi w Hotelu Kristoff.

Pokaz carvingu w wykonaniu Carving-Gniech, występy muzyczne akordeonisty Mariusza Ambrożuka i saksofonisty PESOS Marcina Stachowiaka, czy pokaz sukien ślubnych i wieczorowych z kolekcji Dominiak Design to tylko niektóre atrakcje, jakie na Was czekały.

W roli prowadzących targi - niezawodna Izabela Janachowska i Zygmunt Chajzer 

II Targi Ślubne w Hotelu Kristoff wspólnie z Izabelą Janachowską poprowadził Michał Milowicz, który uświetnił wydarzenie swoją prezentacją muzyczną.

W targach w 2017r. wzięli udział liczni fotografowie, cukiernicy, agencje dekoratorskie i artystyczno-eventowe, barmani, salony urody, salony sukien ślubnych, jak i inni profesjonaliści działający w branży ślubnej z całego kraju.

Pamiętacie III Targi Ślubne w Hotelu Kristoff? 

Prowadziliśmy wtedy m.in. relacje live z naszych sal wystawowych, rozmawialismy o trendach w makijażu ślubnym, a także w dekoracjach ślubnych z Dekoracje ALEX a czas pomiędzy panelami dyskusyjnymi umilały nam prezentacje muzyczne.

IV Targi Ślubne w Hotelu Kristoff wspólnie poprowadzili Izabela Janachowska i Bartek Jędrzejak. 

Licznie zgromadzeni zwiedzający oglądali pokaz bielizny Joli Lewickiej z Li Parie Lingerie a także pokaz sukien ślubnych Elzbiety Dominiak.
Swoją bogatą kolekcję eleganckich garniturów zaprezentowalo PAWO, a wśród pozostałych wystawców nie zabrakło salonów sukien ślubnych i okolicznościowych, firm dekoratorskich, cukierników, barmanów, fotografów, kamerzystów, wizażystek, makijażystek, zespołów muzycznych, DJ, atrakcji weselnych, samochodów do ślubu.
Partnerem wydarzenia byl AutoPartner Garcarek.

 

ul. Łaszków 8a
62-814 Blizanów k. Kalisza, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij