Hotel Kristoff, Blizanów k. Kalisza
Tło bannera

Biznes

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Biznes Spotkania dla Twojej firmy

Hotel Kristoff oferuje bardzo nowoczesną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną na 300 osób. To idealne miejsce na każdą okazję – konferencje, szkolenia, cocktaile, premiery produktów, seminaria oraz inne imprezy i wydarzenia.

Profesjonalna i życzliwa obsługa, nowoczesny sprzęt audiowizualny, stylowo urządzone klimatyzowane sale, bogate menu oraz noclegi w pokojach i apartamentach o wysokim standardzie to gwarancja sprawnej organizacji wszelkich spotkań biznesowych.

Do obsługi każdego spotkania biznesowego zapewniamy opiekę konsultanta, który zadba o prawidłowy przebieg całości spotkania, zapewni szybką i profesjonalną realizację wszystkich Państwa życzeń.

Oferta konferencyjna

Hotel dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną mieszczącą do 300 osób, wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze. Stały dostęp do Internetu oraz najnowszej generacji system nagłaśniający sprawiają, że sala spełnia wszelkie wymagania związane z nowoczesną i profesjonalną organizacją tego rodzaju imprez.

Wyposażenie sali:

  • bezprzewodowe mikrofony,
  • wzmacniacze,
  • nagłośnienie sufitowe,
  • projektor multimedialny,
  • flipchart,
  • elektronicznie sterowany ekran,

Dodatkowo do każdej konferencji gwarantujemy wyposażenie uczestników w notesy oraz ołówki z logo Hotelu Kristoff. W czasie konferencji zapewniamy catering. Dbamy zarówno o wysoką jakość posiłku, jak i o jego odpowiedni smak oraz wygląd.

Świadczone przez nas usługi cechują się wysokim profesjonalizmem, zaangażowaniem i odpowiedzialnością za realizowane zadania.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta!

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe, narady, konferencje prasowe - to tylko namiastka organizowanych przez Hotel Kristoff przedsięwzięć. Nasz doświadczony zespół zorganizuje dla gości każde spotkanie biznesowe - zaczynając od tradycyjnego, poprzez śniadanie biznesowe, a kończąc na biznes mixerze. Niezakłócona atmosfera twórczej pracy, eleganckie wnętrza i indywidualne podejście do gości sprawią, iż uczestnicy konferencji na długo zapamiętają przyjazny klimat panujący podczas spotkania.

Stylowe wnętrza oraz profesjonalne wyposażenie naszych sal konferencyjnych pozwolą tym najbardziej wymagającym klientom poczuć się u nas komfortowo.

Oferujemy kompleksową obsługę spotkań, począwszy od wynajmu sali, poprzez pełną obsługę gastronomiczną, aż po pomoc w zaplanowaniu każdego dnia tak, by można było czerpać z uroków najstarszego miasta w Polsce.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Łaszków 8a
62-814 Blizanów k. Kalisza, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij