Zakochani w Hotelu Kristoff

Oferta Walentynkowa

... Dla wyjątkowej osoby...
... Na wyjątkowy czas...
... W wyjątkowym miejscu...

Wszystkim zakochanym proponujemy spędzenie Walentynek We Dwoje w wyjątkowym miejscu. Podczas tego wieczoru nie zabraknie romantycznych akcentów, które sprawią, że chwile te na długo zapadną Państwu w pamięć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych do spędzenia wyjątkowego wieczoru przy blasku świec, najpiękniejszych miłosnych piosenkach i specjalnie na tę okazję przygotowanym menu.  Krewetki na salsie tropikalnej, afrodyzjak Frutti di Mare czy filet z kaczki sous-vide, to tylko niektóre nasze propozycje. Szef Kuchni Restauracji hotelu Kristoff proponuje walentynkową kolację dwudaniową (zupa + danie główne) już od 36 zł / osobę a zestaw trzydaniowy ( z przystawką lub deserem) w cenie już od 51 zł / osobę.

Dla zakochanych, którzy chcieliby swojej drugiej połówce sprawić dodatkową radość, proponujemy Pakiet Walentynkowy, który obejmuje nocleg w komfortowym pokoju lub w apartamencie Lux wraz z śniadaniem podanym do łóżka, musujące wino i łoże usłane płatkami róż oraz romantyczną czterodaniową kolację walentynkową. Wszystko to przy akompaniamencie nastrojowej muzyki. Aby zakochani  mogli dłużej spędzać wyjątkowe chwile razem, doba hotelowa została przedłużona do godziny 14:00. Pakiet Walentynkowy w komfortowym pokoju w atrakcyjnej cenie 289 zł, natomiast w apartamencie Lux 399 zł.

Każda para korzystająca z oferty walentynkowej Hotelu Kristoff dodatkowo otrzyma 10% zniżkę na skorzystanie z usług Luxury Day Spa w Kaliszu.


W Hotelu Kristoff Walentynki trwają dłużej, dlatego zapraszamy zakochanych na kolację walentynkową w dniach od 14 do 16 lutego oraz do skorzystania z Pakietu Walentynkowego w dniach od 14 do 17 lutego.

Opinie o hotelu
Spacer 3D