Targi Ślubne w Hotelu Kristoff 28 lutego

W niedziele 28 lutego, odbyła się I edycja Targów Ślubnych zorganizowana przez Hotel Kristoff. Przyszli nowożeńcy mogli zapoznać się z trendami panującymi w modzie ślubnej oraz związanej z organizacją przyjęcia weselnego.


Sale wystawowe wypełniły profesjonalne firmy, które pomagają Młodym Parom dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego. Goście mogli zapoznać się z najnowszymi trendami mody ślubnej oraz makijażu i fryzjerstwa. Specjalne oferty przedstawili profesjonalni fotografowie i wideofilmowcy, kucharze, salony urody, dekoratorzy sal oraz barmani. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się torty oraz wypieki weselne w niecodziennych barwach i pomysłowych formach. Na zewnątrz Hotelu goście mięli okazje obejrzeć eleganckie i zabytkowe samochody dla Młodej Pary.

  
Na scenie odbyły się pokazy sukien ślubnych EDmariage Elżbieta Dominiak. Goście podziwiali tradycyjne białe stroje, ale pojawiły się również kreacje w mocnej czerwieni dla odważnych. Niewątpliwą gwiazdą pokazu była kilkuletnia modelka, która wzbudziła zachwyt widzów.
Na scenie pojawił się zespół muzyczny z Empire Music  z utworem Leonarda Cohena „Hallelujah”. O zdrowym odżywianiu i sposobach na wymarzoną sylwetkę opowiedział zespół DIETA W PUDEŁKU. Sposoby na niebanalne dekoracje pokazali mistrzowie świata w carvingu, którzy z owoców tworzyli dzieła sztuki. Nie mogło również zabraknąć pokazów barmańskich i kolorowych, chłodzących drinków. Gościem Specjalnym I edycji Targów Ślubnych była Pani Izabela Janachowska – tancerka, blogerka ślubna oraz prowadząca program “I nie opuszczę Cię aż do ślubu” emitowany na TVN Style. Poprowadziła panele dyskusyjne, podczas których podzieliła się swoimi przeżyciami związanymi z organizacją wesela oraz zdradziła najistotniejsze kwestie związane z przygotowaniem przyjęcia.  Ponadto, na scenie  wystąpili akordeonista Mariusz Ambrożuk i saksofonista Marcin "Pesos" Stachowiak.

  

  
Wśród uczestników Targów Ślubnych rozlosowano atrakcyjne nagrody m.in suknię wieczorową ufundowaną przez EDMariage, liczne rabaty na usługi foto i video, wynajem auta do ślubu, usługi barmańskie, cukiernicze czy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.
Targi poprowadził Zygmunt Chajzer, prezenter telewizyjny i radiowy. Wydarzenie zakończył pokaz fajerwerków przygotowany przez NajlepszeFajerwerki.pl.

Tekst za: calisia.pl

Więcej zdjęć tu  i tu 

Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję Targów Ślubnych za rok!

 

Informator Targowy - Lista WystawcówPROGRAM TARGÓW

 

 

 

Opinie o hotelu
Spacer 3D