Dzień Dziecka 7 czerwca

W tym Hotel Kristoff przygotował dla naszych milusińskich: zamki dmuchane, kule wodne, kolejkę elektryczną, euro bungee, żyroskop, cymbergaj, przejażdżki bryczką i na kucyku, pokazy baniek mydlanych, malowanie twarzy, zabawy z klaunem i animatorami, skręcanie balonów, plener malarski oraz konkursy z nagrodami dla dzieci.

Ponad to na scenie wystąpił najpopularniejszy w Polsce zespół hip hopowy Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM), zwycięzca programu "Got to Dance -  Tylko Taniec" Dawid Ignaczak, który poprowadził warsztaty taneczne oraz aktorka oraz autorka bajek dla dzieci Gosia Kosik.  Imprezę poprowadził z kolei jeden z najbardziej przebojowych w Polsce konferansjerów Adrian Zalewski. Gwiazdą dla dzieci bez wątpienia był znany w całej Polsce DJ Miki.

 Głównym punktem programu był III Turniej Rodzinny o Puchar Hotelu Kristoff, w którym podczas zawodów składających się z różnych konkurencji zręcznościowych zmierzyły się całe rodziny, a na zwycięzców czekały  tradycyjnie puchary i nagrody – niespodzianki.

 

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Hotelu Kristoff już za rok  !

 

 

 

 

 

Opinie o hotelu
Spacer 3D