Bal Karnawałowy z Gwiazdami 2 lutego 2013 r.

Relacja i galeria zdjęć z Balu

Bal Karnawałowy z Gwiazdami już za nami. Na licznie zgromadzonych gości w Hotelu Kristoff w dniu 2 lutego czekały atrakcje i niespodzianki. Jako pierwszy wystąpił Krzysztof Antkowiak ze swoim recitalem fortepianowym, później dla gości zagrał zespół Groove Busterz. Bal uświetnił występ artysty znanego z programu „Jaka to melodia?”, wirtuoza akordeonu, Mariusza Ambrożuka, który swoim wykonaniem miksów popularnych utworów zachęcił gości do tańców solo.

Ponadto, w foyer hotelu spotkać można było m.in.: prezentera Krzysztofa Ibisza oraz aktorów -  Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka.

Bal z Gwiazdami był niepowtarzalną okazją aby pobawić się w gronie znajomych i gwiazd! Na gości czekało wyśmienite jedzenie, tańce do białego rana przy porywającej muzyce na żywo, wystrój z niesamowitą grą świateł oraz wiele niespodzianek. Wśród uczestników Balu rozlosowano wartościowe nagrody m.in.: vouchery podarunkowe do Spa, do salonu jubilerskiego, bilety wstępu na spektakle oraz voucher na uroczystą kolację w restauracji Hotelu Kristoff.

Opinie o hotelu
Spacer 3D