Witamy w Hotelu Kristoff

Hotel Kristoff *** to nowy i atrakcyjny obiekt położony w Łaszkowie, z którego Goście mają prosty i szybki dojazd do Kalisza. Swoim klientom hotel oferuje 25 pokoi, w tym 2 luksusowo wyposażone apartamenty, restaurację, bar i nowoczesne sale konferencyjne, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. 

Komfort zapewniają Gościom wyjątkowo wyposażone pomieszczenia. Każdy nasz pokój jest wyposażony w klimatyzację, posiada telewizję satelitarną, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Będąc naszym gościem gwarantujemy Ci nieprzerwany kontakt ze światem.

Ponadto Hotel Kristoff posiada przestronne i odpowiednio wyposażone 3 sale konferencyjne. Każda z nich jest zaopatrzona w niezbędny sprzęt techniczny i nowoczesny system nagłaśniający, istotny podczas organizacji konferencji, szkoleń czy spotkań.

Czas wolny umilą znajdujące się w hotelu bar i restauracja, w których Goście mogą delektować się ekskluzywnymi alkoholami z całego świata oraz wyjątkowymi daniami kuchni polskiej jak i międzynarodowej, przygotowywanej przez najlepszych kucharzy.

Obsługa naszego hotelu jest zawsze otwarta i elastyczna na prośby Gości. Gwarantujemy Państwu magię domowej atmosfery, ciszę, relaks oraz komfortowe warunki pracy.

Hotel Kristoff  to idealne miejsce na przerwę w podróży biznesowej czy turystycznej. Możemy zagwarantować Państwu także doskonałą oprawę ekskluzywnych przyjęć okolicznościowych, nastrojowych kolacji czy też elitarnych spotkań biznesowych.

Opinie o hotelu
Spacer 3D