Wesela i uroczystości rodzinne

Ten wyjątkowy dzień trzeba spędzić nie tylko z wyjątkowymi ludźmi, ale i w wyjątkowym miejscu

Współtworząc magiczne doznania, Nasz Hotel pomoże Państwu wzbogacić te chwile zachwycającymi dekoracjami weselnymi, wystrojem sali, a także profesjonalną obsługą  kelnerską.

Przyjęcie weselne w Hotelu Kristoff  to wspomnienia, do których z przyjemnością i ze wzruszeniem sięga się pamięcią. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę całości uroczystości zaczynając od doboru menu i win,  oprawy muzycznej, dojazdu Pary Młodej,  aranżacji sali, kończąc na realizacji wszelkich indywidualnych życzeń klientów takich jak organizacja pokazu sztucznych ogni czy opieka nad dziećmi w trakcie uroczystości.

Sala bankietowa daje możliwość zorganizowania przyjęcia do 300 osób.

Prezentem dla Pary Młodej jest apartament na noc poślubną. Dla rodziców i gości Pary Młodej oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

Przygotowujemy również przyjęcia weselne w wybranym przez Państwa miejscu na zasadach cateringu, a także obiady weselne, które cieszą się dużym powodzeniem. Menu dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowywane z myślą o specjalnych okolicznościach oraz niespodzianki kulinarne to tylko nieliczne z  atrakcji na jakie Państwo mogą liczyć współpracując z Hotelem Kristoff.
Obsługa Hotelu Kristoff dołoży wszelkich starań, by ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu był niepowtarzalny i wyjątkowy.

 

Podczas organizacji uroczystości rodzinnych Hotel Kristoff uwzględnia to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania gości. To sprawia, że chrzciny, komunie, urodziny czy rocznice ślubów zorganizowane w hotelu zapadają w pamięć wszystkim uczestnikom. Do dyspozycji gości pozostaje sala mieszcząca do 300 osób. Hotel oferuje zróżnicowane menu dopasowane do charakteru uroczystości.

Dla naszych najmłodszych gości oferujemy krzesełka oraz sztućce dla dzieci, jednorazowe śliniaczki, a także stoliczki do zabaw. Dodatkowo istnieje możliwość odpłatnego wynajęcia opiekunki do dziecka, zorganizowania przejażdżki kucykiem oraz przeprowadzenia gier i zabaw przez klauna.

Opinie o hotelu
Spacer 3D