Restauracja

W restauracji Hotelu Kristoff każdy z Gości może spróbować wykwintnych dań kuchni polskiej        i międzynarodowej. Pasja, z jaką przygotowujemy nasze potrawy oraz oryginalność menu sprawia, że najwięksi smakosze znajdą tu coś dla siebie. Siedząc przy suto zastawionym stole, słuchając pięknej muzyki, Goście odnajdą tu spokój i niezapomniany klimat.

Restauracja jest również idealnym miejscem do organizacji uroczystości, zarówno tych większych jak i mniejszych. Dla naszych najmłodszych Gości oferujemy dziecięcą kartę menu, krzesełko oraz sztućce dla dzieci i jednorazowe śliniaczki.

Restauracja hotelowa to idealne miejsce na śniadania, lunche oraz romantyczne kolacje.

Na smakowite śniadania kontynentalne zapraszamy wszystkich Gości do restauracji, codziennie     w godzinach 7.00-11.00

Każdy znajdzie coś dla siebie - apetyczne wędliny, sery, warzywa, owoce i słodkości. Oprócz zestawu kontynentalnego serwowane są gorąca herbata i aromatyczna kawa, które dodają energii na cały dzień. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy również  jajecznicę, omlety i naleśniki na kilka sposobów.

Propozycja kulinarna po brzegi wypełniona polskimi specjałami, pozwoli każdemu rozsmakować się w kuchni, będącej częścią rodzimej kultury, jak również usatysfakcjonuje tych, którzy poszukują miejsca na lunch biznesowy, a także koneserów mających w zwyczaju celebrować każdy wyborny posiłek.

Opinie o hotelu
Spacer 3D