Imprezy integracyjne i eventy

Nic tak nie daje wrażeń i poczucia jedności jak wspólne imprezy firmowe. Aby wyjść naprzeciw tej wspaniałej okazji na wzmocnienie więzi oraz zmotywowanie do bardziej efektywnej pracy pracowników państwa firmy, Hotel Kristoff organizuje różne atrakcje. Zaczynając od quadów, paintballa, strzelania z łuku, pokazów barmańskich i tanecznych, wieczorków tematycznych, a kończąc na wizycie w centrum SPA: sauna, jacuzzi, masaże oraz inne umożliwiające współdziałanie uczestników czy to przy zbiorowym rozwiązywaniu problemów czy przy wspólnej zabawie.

Korzystając z naszych usług goście mają zapewnione przygotowanie szczegółowego planu imprezy obejmującego projekt menu, stworzony specjalnie przez naszego Szefa Kuchni, dokładny harmonogram imprezy nad realizacją którego czuwa przydzielony konsultant oraz przygotowany na specjalne życzenie klienta oryginalny i zaskakujący pomysł aranżacyjny imprezy.

Dzięki temu zapewnimy gościom niezwykłą oprawę dla każdego wyjątkowego wydarzenia i święta.

Hotel specjalizuje się również w organizacji przyjęć świątecznych podczas których zestaw tradycyjnych dań wigilijnych i wielkanocnych tworzą wspaniały nastój na spotkaniu firmowym lub ułatwią przygotowanie świąt w domu.

Oferujemy również imprezy w plenerze, będące doskonałą okazją do wspólnego grillowania i biesiadowania, które nadadzą niezwykły klimat imprezom firmowym lub innym eventom.

Wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, a my dopasujemy do nich odpowiednią propozycję.
Opinie o hotelu
Spacer 3D