IV TARGI ŚLUBNE

IV Targi Ślubne

Hotel Kristoff organizuje po raz kolejny Targi Ślubne połączone z panelami dyskusyjnymi, które stanowią alternatywę do dotychczasowych imprez z branży ślubnej.

Targi są doskonałą okazją, aby w jednym miejscu i czasie móc zebrać komplet informacji od wielu firm z branży ślubno-weselnej, a tym samym znacznie ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

Przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z trendami panującymi w modzie ślubnej oraz związanej z organizacją przyjęcia weselnego.Nasze sale wystawowe wypełnią profesjonalne firmy, które pomogą dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego.

Targi poprowadzi Izabela Janachowska - najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów "I nie opuszczę Cię aż do ślubu” oraz 'W czym do śłubu?" emitowanych na TVN Style. Poprowadzi ona panele dyskusyjne, podczas których podzieli się swoimi przeżyciami związanymi z organizacją wesela oraz zdradzi najistotniejsze kwestie związane z przygotowaniem przyjęcia. Współprowadzącym będzie również Bartek Jędrzejak, znany i lubiany dziennikarz 

Meinungen des Hotels
Spaziergang 3D